SZKOŁA FOTOMODELEK
Mobirise Website Builder

Nasza SZKOŁA FOTOMODELEK pozwoli Wam posiąść najważniejsze umiejętności pracy na komercyjnym planie zdjęciowym i zyskać pierwsze zlecenia komercyjne. Pamiętajcie, że nieważny jest wiek, wzrost i waga. W fotomodelingu musicie dobrze wyglądać - przyciągać swoją urodą i wdziękiem. Niezależnie od wieku, tuszy i wzrostu.

SZKOŁA FOTOMODELEK przybliży Wam tajniki pracy na profesjonalnym planie zdjęciowym. Nauczycie się poruszać po nim, odpowiednio ustawiać, pracować nad mimiką i reklamować konkretne przedmioty. Będziecie gotowe do pracy przy kampaniach reklamowych i wizerunkowych sesjach zdjęciowych konkretnych produktów i marek.

Jako bonus damy Wam możliwość zatrudnienia przy projektach, które realizujemy, lub realizują nasi partnerzy biznesowi.

Najlepsze efekty przynoszą zajęcia indywidualne. W uzasadnionych przypadkach jesteśmy otwarci na warsztaty zbiorowe. 

Zajęcia indywidualne mają postać profesjonalnej sesji zdjęciowej. Poprzedzone są przygotowaniem makijażu i fryzury. Do Waszej dyspozycji jest także stylistka, która może odpowiednio dobrać ciuchy. Oczywiście istnieje opcja zakupów ze stylistką. 

Wykonane zdjęcia otrzymujecie na własność. Możecie je niemal dowolnie wykorzystać (zgodnie z przepisami prawa autorskiego). 

Zajęcia tematyczne podzielone są na następujące kategorie:
- portret komercyjny i sesje wizerunkowe
- katalogi odzieży (zdjęcia sylwetki)
- sesje sportowe (zdjęcia w ruchu)

UWAGA: W okresie WIOSNA/LATO 2024 przygotowaliśmy specjalny, plenerowy wariant zajęć SZKOŁY FOTOMODELEK. Ich program się nie zmienił. Zaczynamy od portretu. Podczas sesji obecnych jest dwóch fotografów. Używamy specjalnego, plenerowego, komercyjnego oświetlenia. Zajęcia indywidualne rozpoczynają się oczywiście od przygotowania makijażu i fryzury.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest ukończenie 18 roku życia lub obecność rodziców.

W razie zainteresowania zapraszamy do skorzystania z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

© Copyright 2024 FotoFORTE.pl - All Rights Reserved

HTML Website Creator