WARSZTATY DLA FOTOGRAFÓW
Mobirise Website Builder

Żyjemy w czasach, kiedy codziennie robione i publikowane są miliony zdjęć. W czasach, kiedy małe aparaty fotograficzne zostały definitywnie zastąpione przez smartfony.

Ma to swoje dobre i złe strony. Dobre, to niewątpliwie popularność jaką cieszy się obecnie fotografia i zupełnie nowe podejście do kwestii jakości. Byle jakie zdjęcie jest w stanie zrobić każdy. Zdjęcia zwracające uwagę swoją jakością – tylko nieliczni.

W skali całego kraju dobre zdjęcia reklamowe ludzi potrafi zrobić garstka fotografów. Część z nich działa na własną rękę, a część jest zrzeszona w agencjach.

Złą cechą jest niewątpliwie poziom wymagań dotyczących umiejętności, jakie stawia się dobremu fotografowi komercyjnemu. Nie wystarczy kupić lustrzankę. Potrzebny jest cały system i umiejętności zdobywane latami.

Nasze warsztaty są adresowane do początkujących i średnio zaawansowanych fotografów. Do tych, którzy zaczynają i tych, którzy chcą pogłębić posiadaną wiedzę.

Podstawową formą kursu są warsztaty dla początkujących. Mają one przybliżyć podstawowe ustawienia aparatu i pracę z konkretnymi typami obiektywów. Dowiecie się jakie ma zastosowania i czym różni się jasna stałka od kitowego zooma. Jak kreatywnie wykorzystać posiadany sprzęt i jak prawidłowo naświetlić zdjęcie. Jak wykonać portret i zdjęcia sylwetki. Jak pracować z modelką i jak się z nią komunikować.

Warsztaty studyjne mają za cel naukę sposobu kadrowania i odpowiedniego oświetlenia w studio. Obejmują zarówno portret, jak i zdjęcia sylwetki. Pokazują jak odpowiednio ustawić światło, w zależności od spodziewanego efektu. Jak sfotografować sylwetkę, a jak portret czy portret kosmetyczny (beauty). Jak korzystać z różnych rodzajów lamp i modyfikatorów światła.

Szczegółowy program warsztatów dostępny jest na życzenie.

Nie ma konieczności posiadania własnego aparatu. Można go u nas wypożyczyć za dodatkową opłatą.

Zapewniamy profesjonalne fotomodelki, wysokiej klasy makijaż i ubiór (współpracujemy z renomowaną stylistką, publikującą w najlepszych francuskich czasopismach o modzie).

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest ukończenie 18 roku życia lub obecność rodziców.

Więcej informacji pod numerem telefonu 669-011-631

© Copyright 2023 FotoFORTE.pl - All Rights Reserved

HTML Code Generator